www.zodynai.org
Lithuanian English Russian

» Į pradžią
» Žodynai
» Programos
» Nuorodos
» Lietuvybė » KontaktaiAtsisiųsti Babylon-Pro 5.0

KZod žodynas


ŽODYNŲ PROGRAMOS

PROGRAMA APIMTIS APRAŠYMAS
Babylon žodynas


įvairuoja Babylon - žodyno programa pateikianti vėrtimo rezultatus tiek iš kompiuteryje įdiegtų žodynų, tiek ir iš serveryje esančių (tam būtinas interneto ryšys). Vėrtimą gausite tiesiog spragtėlėje pėle virš nežinomo žodžio. Gamintojo tinklalapyje galite rasti virš 1400 žodynų 75 kalbomis, tame tarpe 33 šiolaikinių profesionalių žodynų 17 kalbų sukurtų gamintojo lingvistinės komandos: anglų, prancūzų, vokiečių, ispanų, italų, portugalų, japonų, hebrajų, kinų, olandų, rusų, korėjiečių, turkų, arabų, graikų ir švedų. Lietuvių kalbos žodynų galite rasti čia arba paieškoję internete. Programa gali patikri gramatiką Jūsų pildomose online formose. Ieškant reikiamo žodžio nebūtina jį suvest visko - programa pati bando parinkti galimus variantus. Babylon kūrėjai bendradarbiauja su pasaulyje žinomomis leidyklomis (Britannica, Oxford, Merriam Webster, Pons, Larousse, Langenscheidt ir daugeliu kitų), todėl vėrtimai yra tikslūs ir išsamūs. Taip pat bendradarbiaujama su Wikipedia enciklopedijos kūrėjais.
Tinklapis: http://www.babylon.com
Atsisiųsti bandomąją versiją (veikia 30 dienų)
Kaina: skirtinga, priklauso nuo pasirinktos versijos/komplektacijos.
By Heart 1.71


įvairuoja
Lt-Ru
18879
Ru-Lt
16827
Programos paskirtis - padėti mokytis užsienio kalbų, bet ją galima naudot ir kaip žodyną. Žodynų bylas galite rasti čia (anglų k.) arba čia (rusų k.). Taip pat yra lietuviška vartotojo aplinka (atsisiųsti).
Programa yra gan sena, tad gali kilti nepatogumų su taisyklingu įvairių kalbų atvaizdavimu. Kad to išvengti, galima naudoti naujesnę, bet tik testuojamą programos versiją ByHeart 2007 Unicode (~1 Mb).
Tinklapis:
http://www.orc.ru/~stasson/byheart (anglų k.)
http://www.orc.ru/~stasson/byheart/indexr.html (rusų k.)
Kaina: $25 (shareware)
FreeLang


įvairuoja
Lt-En
2307
En-Lt
2391
Labai paprastas kompiuterinis žodynas FreeLang atlieka ne tik savo tiesioginę paskirtį, bet ir padėda mokytis užsienio kalbos žodžių. Yra galimybė sudaryti žodžių, kuriuos norite išmokti, sąrašą ir pagal ji praktikuotis. Be lietuvių-anglų kalbų žodynėlio, kurį galite rasti čia, yra nemažai kitų, taip pat ir gan retų ir egzotinių kalbų.
Tinklapis: http://www.freelang.net/dictionary/index.html
Kaina: nemokama
LingvoSoft Dictionary


Lt-En-Lt
~400000
Paprastas ir patogus naudojimui kompiuterinis žodynas. Yra galimybė sudaryti savo žodynus, sąrašus žodžių mokymuisi. Galite pasinaudoti žodyne esančiu filtru, su kurio pagalba galėsite matyti, pvz., tik daiktavardžius, veiksmažodžius ar idiomas. Naujausia programos versija taip pat parodys Jūms pasirinkto žodžio sinonimus. O nežinant kaip tiksliai žodys rašomas, programa pabandys atspėti ir pateiks panašiai rašomų žodžių sąrašą. Be to, kūrėjų tinklalapyje rasite nemažai pasikalbėjimo knygelų (lietuvių <-> anglų, vokiečių, rusų, lenkų, portugalų).
Tinklapis: http://www.lingvosoft.com
Atsisiųsti bandomąją versiją (matoma tik 10% žodyno turinio)
Kaina: ~$50
MOT GlobalDix


įvairuoja
Lt
33000
Kompaktiškas, tačiau labai platus kompiuterinis žodynas, apimantis 21 kalbą (lietuvių, anglų, vokiečių, olandų, suomių, prancūzų, vengrų, islandų, italų, japonų, latvių, norvegų, lenkų, portugalų, portugalų (Brazilijos), rusų, slovakų, ispanų, švedų, turkų ir kinų). Yra papildomų galimybių, kurios palengvina darbą atliekant vertimus su teksto redagavimo programa (pvz., Word). Vienu metu galima matyti žodžio vertimą keliomis Jūsų pasirinktomis kalbomis, taip pat ieškoti žodžio atitikmenų (pagal panašią rašybą) kitose kalbose. Jei neradote ieškomo žodžio tarp pateikiamų 650 000 turite galimybę susikurti savo žodyną ir prijungti jį prie įsigyto MOT GlobalDix. Įvedus ieškomą žodį, pateikiamas ne tik tikslus jo atitikmuo, bet ir giminingi (panašūs) žodžiai. Pasirinkus norimą, išvysite trumpą apibūdinimą - paaiškinimą bei vertimą Jūsų pasirinktomis kalbomis.
Tinklapis: http://www.kielikone.fi
Kaina: 276,00-290,00 Lt


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai